KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12144561

nr 1214 4561

Träsnitt

Oidentifierad konstnär. Signerad, hus vid havet, 5/30. Motivet: 36x53, löst blad

Utrop:

300 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 18:27:03